Gizlilik ve Güvenlik


Değerli site ziyaretçimiz,
Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web sitemizde bulacağınız tüm hizmet ve servisler için, tercih etmiş olduğunuz ürün/ürünler ve süreler içinde, taahhüt etmiş olduğumuz tüm hizmetleri en üst seviyede sizlere sunarak, sizleri memnun etmenin bize en büyük hazzı vereceğini bilmenizi isteriz.
Aşağıda maddeler halinde belirtmiş olduğumuz hususlar, tamamı ile sizleri bilgilendirmek, şartları ve kuralları kabul/teyid etmiş olduğunuzu belgelendirmek ve maksimum derecede hizmetimizi rahatça sunmak amacı ile sunulmuştur.

 

GİZLİLİK ve GÜVENLİK İLKELERİ
Bu sayfada yer alan gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.
Kredi Kartı ve Kişisel Bilgileriniz Bizimle Güvende… www.yuki.com.tr üzerinden alışveriş sırasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri, çok güçlü SSL (Secured Sockets Layer) ve Encryption Teknolojisi ile güven altındadır. Bilgileriniz browserların kendi sağladıkları güvenlik standartları çerçevesinde güvenliktedir. SSL tüm özel bilgilerinizi internette şifrelendirir. Bu sayede internette alışveriş, telefonla ya da bir dükkandan alışveriş yapmak kadar güvenlidir. Sizin Güvenliğinizi Sağlamak Bizim En Öncelikli Görevimiz ! Kredi kartınızda yapmadığınız bir harcama görürseniz ve bunun internet üzerinden Web Sayfasını kullanarak yaptığınız bir harcamadan kaynaklandığına eminseniz, derhal bize e-mail ile info@yuki.com.tr adresine bildirin. Müşteri hizmetleri kısmından gerekli formu bulun ve doldurup bize gönderin. Konu ile ilgili uzman arkadaşlarımız, sizden gerekli detayları bildiren formu aldıktan sonra, Web Sayfası üzerinden harcamanızın kaynağını bulacaklardır. Ayrıca kredi kartınızın bağlı bulunduğu bankayı arayıp faturaya itiraz ettiğinizi belirtmeyi de unutmayın. Firmamız, gerçekleşme olasılığı düşük de olsa, böylesi bir durumda ilgili banka ile birlikte çalışarak sorunu en kısa zamanda düzeltmek için elinden geleni yapacak ve sizin yanınızda olacaktır.

 

GİZLİLİK İLKELERİ NELERİ KAPSAR?
Gizlilik ilkeleri www.kralmotor.com.tr adresi ile başlayan tüm bölümlerde geçerlidir. Web sitemizi kullanarak site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin www.yuki.com.tr bağlantılı şirketler, ortaklar ve acentalar tarafından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız. Hizmeti kullanımınız bizim için gizlidir. Ancak, aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişimlerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz :
1- Yasalara veya bize tebliğ edilen yasal işlemlere uyma;
2- Yasalara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardımcı olmak için bu hizmeti kullanmak da dahil bu sözleşmenin olası ihlallerini araştırma veya teyit etme;
3- www.yuki.com.tr’nin, çalışanlarının, müşterilerinin veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini koruma. Bu bölümde özetlenen erişim ve açıklamalara izin vermiş sayılırsınız. Hizmeti korumak, müşterilerimizi korumak veya bu sözleşmeyi ihlal etmenizi engellemek için teknolojiye veya başka yollara başvurabiliriz. Bu yollar arasında, örneğin istenmeyen e-postaları engellemek amacıyla filtreleme yapmak veya güvenliği artırmak da bulunur. Bu yollar hizmet kullanımınızı engelleyebilir veya kesintiye uğratabilir.

www.yuki.com.tr Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklar?
www.yuki.com.tr sitesinden yapacağınız alışveriş sırasında Kişisel ve Teslimat bilgileriniz tarafımızca saklanmaktadır.
Ad, soyad, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.
1- Ürün bilgisi ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi
2- İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi
3- Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması

 

GARANTİ ŞARTLARI
Web Sayfası üzerinden online yaptığınız alışverişler garantilidir. Online alışverişiniz, firmamızın kendi ürettiği ve kullandığı özel bir teknoloji olan Web Arayüzleri sayesinde direkt olarak www.yuki.com.tr web online satış sisteminin içine yazılır. Online gerçek zamanlı satışlar garantili olduğundan ödemeler web sitemiz üzerinden işlem yapmanız sırasında alınır. Firmamızın sizlere sunduğu ödeme seçeneklerinden birini alışverişinizin son adımında seçebilirsiniz.

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME (Visa, MasterCard, American Express )
Şu an Web Sayfası üzerinden yaptırdığınız ürün siparişlerinde ödemeyi kredi kartınız ile yapabiliyorsunuz. Bu seçenekte, rezervasyonunuzun son aşamasında kredi kartı numaranızı, ve kartın arkasındaki numaranın son 3 rakamını girmeniz istenir. Aynı forma kartınızın üzerindeki ad ve soyadını, kartta yazılı olduğu şekilde giriniz. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarası SSL (Security Socket Layer) üzerinde çalışan ve alanında tüm dünyanın kabul ettiği bir güvenlik sistemi olan GlobalSign garantisiyle güvenlik altındadır. Yabancı seyahat portallarında dahi 40 bit olan güvenlik ölçüsü, firmamız tarafından 128 bit olarak çok daha güçlü bir sistemde çalıştırılır.

Önemli Not:
1. VISA ve MASTERCARD kuralları çerçevesinde Bankalararası Kart Merkezinin (BKM) aldığı karara göre 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Mail Order ve Elektronik Ticaret islemleri yapan tüm firmalar için kart sahibinden CVV (güvenlik kodu) numarası alınması zorunlu hale getirilmiştir. Bu yöntem hem sizi hem de bankaları oluşabilecek risklerden korumak amacını taşımaktadır. CVV Güvenlik kodu, kredi kartının arka yüzündeki imza panelinde yer alan, kart numarasının en sağ tarafındaki üç haneli numaradır. Kartın fiziki olarak bulunmadığı ortamlarda işlem yapılıyorsa güvenlik kodu kullanılmalıdır. Bu sebeple, rezervasyonlarınız sırasında sizden kredi kartı numaranızla birlikte üç haneli CVV numaranız da istenecektir. Güvenlik kodu numarası uygulaması ile, ulusal ve uluslararası kart kabul kurallarının gereksinimlerini tam olarak karşılayarak, riskinizi minimize ediyor ve sizlere daha güvenli bir alışveriş ortamı sunuyoruz.

2.Değerli site ziyaretçimiz, Online satış sistemimizden yapmış olduğunuz alışveriş sırasında o anki internet bağlantınıza ve internet tarayıcınızın durumuna göre çok ufak bir ihtimal de olsa ödenecek tutar bölümünde farklı rakamlar çıkma olasılığı vardır. Bu tip durumlarda toplamda olması gereken rakam ile ödenecek tutar arasında fark eksik ise tarafınızdan gerçek tutarın tamamı talep edilir, fazla ise tarafınıza aynen iade edilir. Çok küçük ihtimal de olsa bu tip aksaklıklar bizlerin elinde olmadığından dolayı anlayışınızı rica ederiz.

www.yuki.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içerik ve bilgilerin telif hakları YUKİ MAKİNA SAN. TİC. A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm ürün bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Ufak’da olsa, bir ihtimal Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından www.yuki.com.tr sorumlu değildir.

Girmiş olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması veya bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir.

Güvenli bir şekilde ödeme yapmak istiyorsanız, özellikle kredi kartı ile ödeme yaptığınız sayfalarda yukarıda belirtilen alan adının içersinde olduğunuzdan ve internet tarayıcınızın sağ alt köşesindeki güvenli alanda olduğunuzu belirten kilit işaretinin bulunduğundan emin olunuz.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar, iyi alışverişler dileriz.

 

YUKİ ENDÜSTRİYEL MAKİNELER VE MOTOR SAN. A.Ş.
İkitelli O.S.B. Süleyman Demirel Bulvarı YUKİ PLAZA
34306 Küçükçekmece-Başakşehir / İSTANBUL
Telefon : 0.212. 444 98 54
Faks : 0.212. 671 01 41
info@yuki.com.tr


Yuki - Kral Motor