JACK Hakkında


微信图片_20210722083132
Jack Technology Co. , Ltd. 1995 yılında kurulmuştur ve Şanghay Menkul Kıymetler Borsası’nın (stok kodu: 603337) ana kurulunda kayıtlı bir şirkettir.En büyük üretim ve satış ölçeğine ve dünyadaki en güçlü kapsamlı güce sahip küresel bir kuruluştur. küresel dikiş ekipmanı endüstrisi Dikiş, arkadan sıralama ve bitmiş ürün depolama gibi giyim akıllı üretiminin tüm süreci ve ayrıca MES, WMS ve APS gibi yazılım ve donanımları entegre eden giyim akıllı üretimi için eksiksiz bir çözüm seti. Ürünler, giyim, ayakkabı, bavul, mobilya, deri, otomobil, havacılık ve diğer alanlarda hizmet veren dünya çapında 150’den fazla ülke ve bölgeye fayda sağlamıştır.

 

Jack, kuruluşundan bu yana teknoloji araştırma ve geliştirmeyi kurumsal gelişimin temel itici gücü olarak görmektedir.Yaklaşık 1.000 kişilik bir araştırma ve geliştirme ekibinin yanı sıra akademisyen iş istasyonları, doktora sonrası iş istasyonları ve önemli kurumsal araştırma enstitülerine sahiptir. IPD, LTC ve ITR olmak üzere üç ana uçtan uca iş süreci ile stratejik planlamadan strateji uygulamasına, müşteri talebinden müşteri memnuniyetine kadar tüm süreç en basit ve verimli şekilde gerçekleştirilerek stratejik hedeflerin gerçekleştirilmesine destek olunur. .

 

Saygı, karşılıklı güven ve kazan-kazan ilkelerine bağlı kalarak, şirket art arda Alman dört nala koşan at ve Tuoka şirketini, İtalyan Mika ve Wibima şirketini, Anhui Xuhao şirketini, Shenzhen Lingtu Huishi şirketini vb. satın alarak Almanya, İtalya’yı oluşturdu. Beijing Şanghay ve diğer yerler ile işbirliği yapan küresel bir Ar-Ge platformu.

 

Şirket, üretimde art arda tek bir şampiyon gösteri kuruluşu olarak derecelendirildi, Çin Endüstri Ödülü Adaylık Ödülü, Ulusal Teknoloji Yenilik Gösteri Kuruluşu, Ulusal Kurumsal Teknoloji Merkezi, Ulusal Meşale Programı Anahtar Yüksek Teknoloji Kuruluşu, Ulusal Fikri Mülkiyet Gösteri Kuruluşu, Çin’in En İyi 50 Hafif Sanayi Markaları ve diğer ülkeler Sınıf ödülleri.

 

 

微信图片_20220222105514

 

Şirket, 1.015 dönümlük bir alanı kapsayan akıllı bir fabrika inşa etmek için 5.6 milyar yuan yatırım yaptı ve tüm dikiş makinesi üretim süreci için akıllı çözümü araştırdı.Hat, üç boyutlu akıllı depo vb., gibi akıllı lojistik ekipmanları İnsansız forkliftler, AGV arabaları, konveyör hatları ve diğer akıllı lojistik ekipmanları, hassas Ar-Ge, hassas teslimat, hassas pazarlama ve hassas hizmetler elde etmek için MES, CRM, DMS, PLM, ERP ve diğer sistemleri kullanarak tüm üretim sürecinden geçiyor, endüstrinin temellerini oluşturdu. Çin Halk Cumhuriyeti Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından onaylanmış tek akıllı dikiş endüstrisi endüstriyel İnternet platformu ve aynı zamanda akıllı fabrika, devlet tarafından “gelecekteki il fabrikası” olarak derecelendirildi.

 

Akıllı ekipmanları ana gövde olarak, endüstriyel İnternet platformunu ve giyim ekipmanı Nesnelerin İnterneti platformunu desteklemenin temeli olarak alıyoruz.Gelecekte kumaş ve aksesuar tedarikinin koordinasyonunu dijital teknoloji aracılığıyla daha da derinleştireceğiz, giyim üreticilerini güçlendirmek, endüstriyel dijitalleşmeyi ve dijital sanayileşmeyi teşvik etmek ve aynı zamanda, bir “Yıldız Zinciri Bulut İttifakı Çözümü” oluşturmak, merkezi paylaşılan fabrikalar + hücresel modüller aracılığıyla dağıtılmış üretim oluşturmak ve oluşturmak için Kırsalın yeniden canlanmasına ve ortak refaha yardımcı olun. markalar, tüccarlar, e-ticaret vb. platformlar için esnek, kaliteli ve hızlı teslimat.

 

微信图片_20181205125824

 

28 Eylül 2018’de Başbakan Li Keqiang, inceleme için Jack’i ziyaret etti. Jack’i yeni rekabet avantajları yaratmak için teknolojik ilerlemeyi kullanmaya ve yenilik ve kalite yükseltmeleriyle endüstride görünmez bir şampiyon oluşturmaya teşvik etti ve Jack’in bu endüstride bir uçak gemisi inşa edeceğini umuyordu.

 

Jack hisseleri, eksiksiz bir Zhilian seti, giyimi akıllıca sonsuz bir şekilde mümkün kılıyor!


Yuki - Kral Motor